Підозріла незмінність: у Кривому Розі “Муніципальна гвардія” із 2017 року виграє тендери на охорону об’єктів виконкому

Із 2017 року переможцем мільйоних тендерів на охорону об’єктів виконкому Криворізької міської ради щоразу ставало комунальне підприємство «Криворізька муніципальна гвардія». Підозріла незмінність та регулярний недопуск активістів, журналістів і депутатів на сесії міськради викликають незадоволення “муніципалами” багатьох у Кривому Розі. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Перший Криворізький.

29 грудня 2023 року виконком Криворізької міськради підписав договір із КП “Криворізька муніципальна гвардія” на суму 27 685 797,30 грн про надання послуг з охорони об’єктів.

Крім КП, участь у тендері брало ТОВ «Альфа СБ» з пропозицією 21 767 660 грн. Хоч ця пропозиція і була на кілька мільйонів вигіднішою, але виконком її відхилив. Замовник надав учаснику всього 24 години на усунення невідповідностей.

Вказано, що ТОВ не завантажило у визначений термін необхідних документів, наприклад щодо кількості персоналу, і виникли питання щодо розбіжностей у написанні прізвищ та імен працівників.

Ураховуючи все це, Криворізький виконком підписав договір із комунальним підприємством в черговий раз. Таким чином, тендери на охорону об’єктів виконкому Криворізької міської ради щороку вигравав один і той самий учасник — комунальне підприємство “Криворізька муніципальна гвардія”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: