Звіти зі згадками про владу для ОП і уряду готує компанія “слуги народу” Маріковського за 10 мільйонів

Аналітичні звіти зі згадками про українську владу у ЗМІ для Офісу президента і Кабміну готує пов’язана з депутатом від “Слуги народу” Олександром Маріковським компанія “Медіатека”. Ці звіти готують за державні кошти, і у прошлому році на це було витрачено 10 мільйонів гривень. Про йдеться у матеріалі Bihus.info, повідомляє 49000.

У звітах аналізують згадки про чиновників у медіа, підсумовують найважливіші події тижня за участі цих посадовців, а також визначають хто та за що їх критикував. Замовником аналізу є державне підприємство “Центр захисту інформаційного простору”, що підпорядковується Мінкультури та інформполітики.

“Вже більше чотирьох років на замовлення підприємства такі звіти виготовляє компанія «Медіатека», яка належить народному депутату від фракції «Слуга народу» Олександру Маріковському. За 2023 рік компанія отримала за такі звіти майже 10 мільйонів гривень з бюджету”, – повідомили журналісти.

У відповіді на запит редакції Центр захисту інформаційного простору підтвердив, що ці звіти “надсилаються до Офісу Президента, Кабінету Міністрів України та інших суб’єктів, щодо яких проводиться дослідження”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: