На сесії Дніпровської міської ради заслухали представників групи «Гроші на ЗСУ»

Представників групи «Гроші на ЗСУ» заслухали під час чергової сесії Дніпровської міської ради. Про це повідомляє 49000 з посиланням на секретаря міськради Олександра Санжару.

«Була досить довга дискусія в залі щодо критеріїв допомоги. Хто скільки допомагає, чи потрібно давати поради або взагалі — потрібно допомагати персонально. Дніпро є одним з найбільших донорів допомоги нашим Силам оборони. У 2022 році ми виділили близько 2 мільярдів гривень. Торік – 2,5 млрд, і кошти пішли безпосередньо на підтримку Сил оборони. Також місто регулярно допомагає нашими потужностями: департаменти, які займаються капітальними будівництвами, ремонтами, вони виконують особливі вимоги й завдання від наших Збройних сил. Здійснюється поповнення Сил оборони автомобілями, пікапами, вантажівками. Є великий запит на квадроцикли тощо», — розповів секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Допомагають чи не щодня.

«Майже на кожному виконкомі в закритій частині ухвалюють рішення про передання закупленого для Сил оборони. Ми сьогодні багато говорили про програму співфінансування Збройних сил. У ній можуть брати участь громадські організації, юридичні особи. Якщо є запит від Сил оборони й ці організації збирають гроші, за допомогою програми вони можуть отримати 75 % фінансування від бюджету територіальної громади Дніпра. Людина зрозуміє, як відбувається процес, як проходить закупівля в умовах конкурентності тощо», — підсумував Олександр Санжара.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: