Впродовж серпня Дніпро прикрашатимуть малюнки переможців конкурсу «Діти Дніпропетровщини проти війни»

На бордах у середмісті Дніпра розмістили роботи переможців конкурсу дитячого малюнку «Життя очима дитини» – 2022, який вже шостий рік в нашій області проводить команда Геннадія Гуфмана  Цьогоріч учасників об’єднала тема «Діти Дніпропетровщини проти війни». За кількістю голосів, що їх було віддано за роботи, визначили по троє призерів у чотирьох вікових категоріях. Усі роботи переможців розміщені на бордах у Дніпрі.

Про це йдеться в сюжеті телеканала ДніпроTV.

В команді проєкту «Життя очима дитини» – 2022 впевнені: важливо, щоб діти, які переживають війну, могли просто грати, малювати, фантазувати. Тож організатори вдячні всім учасникам за щирі емоції та сміливість поділитися своїми надіями та прагненнями.

Незмінний організатор конкурсу, засновник благодійного фонду Геннадій Гуфман впевнений: художня майстерність учасників – не головне, адже конкурс про дитячі мрії та майбутнє, в яке можна зазирнути завдяки роботам малечі. «Наш конкурс завжди був конкурсом не про академічний малюнок, а, скоріше, про те, яким бачать життя наші діти, про те, чого вони чекають від нас, дорослих. Ми, дорослі, маємо зробити все для того, щоб наші діти жили під мирним небом, у своїх домівках, і щоб наші діти були щасливими», – говорить Гуфман.

В команді проєкту зазначають, що цьогорічний конкурс багато в чому відрізнявся від попередніх. Насамперед – переживаннями дітей, які відбиті у малюнках. Ширшою цього разу стала і географія конкурсу: чимало робіт надійшло від дітей-переселенців, які були змушені полишити рідні домівки та перебувають на Дніпропетровщині, а також від дітей, які виїхали з родичами за кордон.

Родина Єгора Лугового зараз у Дніпрі, вони евакуювалися з Харкова. Мама Ганна з гордістю розповіла, що син вперше взяв участь у такому творчому конкурсі, тож всі рідні дуже радіють його перемозі. «Ми дуже вдячні Геннадію Гуфману за таку ініціативу для дітей. Це дає їм змогу брати участь у конкурсі, розкриватися. Для Єгора це було вперше. Ми дуже задоволені, що малюнок посів у своїй віковій категорії друге місце. Ми дуже вдячні, це було приємною несподіванкою для нас», – розповідає Ганна Лугова.

Єгору дійсно було складно повірити в те, що його малюнок стане таким величезним та прикрасить одну з центральних вулиць Дніпра – міста, яке вже стало для хлопчика рідним.

Упродовж двох тижнів відкритого онлайн-голосування, яке проходило на сайті «Життя Дніпра», учасники конкурсу відчували потужну підтримку – понад 30 тисяч голосів від вболівальників з різних куточків світу було віддано за їхні роботи.

Зазначимо, що проєкт «Життя очима дитини» команда програми Геннадія Гуфмана проводить від 2017 року. За цей час у ньому взяло участь близько 4000 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: