Збагачується в росії: депутати Дніпра вимагають включення Limak у список спонсорів війни

Депутати Дніпра звернулися до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо внесення будівельної компанії Limak (Туреччина) до списку міжнародних спонсорів війни.

Як відомо, з початком повномасштабного вторгнення фірма кинула будівництво метрополітену у Дніпрі, завдала збитків місту та взагалі втекла з України. Натомість цей турецький холдинг продовжує працювати в росії, де лише за два роки реалізував проєкти на суму близько 2 мільярдів доларів — сплачуючи податки державі-терористці. А отже й опосередковано фінансує війну проти України.

«Фінансуючи державний бюджет рф значними надходженнями, турецький холдинг «Лімакгруп» сприяє російській економіці та, відповідно, підтримує дії агресора. (…) Звертаємось із проханням у межах наданих законом повноважень внести турецький холдинг «Лімакгруп» та створені ним компанії, зокрема та не виключно Компанію «ЛІМАК ІНШААТ САНАІ ВЕ ТИДЖАРЕТ АНОНІМ СІРКЕТІ»/ LIMAK INSAAT SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, до списку міжнародних спонсорів війни», — йдеться у зверненні до НАЗК, за яке проголосували під час засідання 46-ї чергової сесії міськради Дніпра.

Нині у справі про покинуте будівництво підземки триває низка судових процесів.

Також днями мер Борис Філатов заявляв, що місто вимагатиме справедливого вирішення ситуації з турецьким підрядником, якого було обрано за міжнародним тендером. Тоді він анонсував звернення до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот щодо цинічного порушення Limak своїх зобов’язань за контрактом з містом та гарантіями європейським банкам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: