McDonald’s відновив роботу у Кривому Розі та Чернігові

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s 1 червня відновила роботу ресторанів у Чернігові та Кривому Розі — таким чином в Україні працюють вже 89 ресторанів McDonald’s.

Про це повідомляє пресслужба мережі.

Зазначається, що обидва заклади розташовані у центральних районах міст — чернігівський за адресою вул. Княжій, 34, криворізький на проспекті Гагаріна 2.

«У Чернігівському та Криворізькому McDonald’s гості можуть зробити замовлення в залі ресторану на касі чи через термінали самообслуговування, а також на МакДрайві.

Заклад у Чернігові працюватиме з 07:00 до 22:00, у Кривому Розі з 07:00 до 21:00», — йдеться у повідомленні.

При цьому обидва ресторани дотримуватимуться розширених правил безпеки, за якими у  разі оголошення  повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси, видає уже оплачені замовлення й зачиняє заклад, аби працівники і гості могли пройти в укриття.

Також у разі підвищеного попиту в перші дні роботи заклади прийматимуть обмежену кількість відвідувачів, аби уникнути скупчень людей, а команди могли краще відпрацювати оновлені процедури з безпеки, додали в McDonald’s.

«У закладах Чернігова та Кривого Рогу спершу буде представлене скорочене меню, яке поступово розширюватиметься з відновленням ланцюгів постачання і нарощення обсягів складів», — заявили в мережі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: