Керівники КЕВ військового гарнізону на Чернігівщини завдали мільйонних збитків сфері оборони

На Чернігівщині правоохоронці повідомили про підозру організованому злочинному угрупованню, яке завдало мільйонних збитків сфері оборони. До складу ОЗГ входили керівники КЕВ військового гарнізону та підприємець. Про це повідомляє 49000 із посиланням на департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Встановлено, що керівники квартирно-експлуатаційного відділу одного з військових гарнізонів Чернігівщини організували схему привласнення бюджетних коштів на закупівлі матеріальних цінностей для військових частин за завищеними цінами. Внаслідок незаконних дій організованого злочинного угруповання сфера оброни зазнала мільйонних збитків.

Так, начальник паливної групи та начальник паливного складу разом зі спільником – приватним підприємцем – організували та реалізували злочинну схему на заготівлі твердого палива (дров).

Зловмисники діяли у складі організованої групи та виконували кожному відведену роль. Вони підробили офіційні документи, зокрема товаро-транспортні накладні та видаткові накладні про поставку дров. Фактично ж, дрова поставлені не були, а бюджетні кошти перераховувались на рахунки підприємця.

В результаті протизаконних дій організованого злочинного угруповання безпідставна переплата коштів з бюджету за паливо перевищила 1 мільйон 628 тисяч гривень.

Також слідство встановило, що начальник цього квартирно-експлуатаційного відділу здійснив закупівлю дров за завищеними цінами. Внаслідок незаконних дій посадовця втрати бюджету, спрямованого на оборону, перевищили 2 мільйони 640 тисяч гривень. Військовому чиновнику вже повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, вчиненому з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам (ч. 2 статті 364 Кримінального кодексу України).

Начальнику начальнику паливного складу та начальнику паливної групи військового гарнізону повідомлені підозри:

  • у службовому підробленні (ч.1 ст. 366 ККУ);
  • у привласненні, розтраті майна, вчиненому у складі організованої групи (ч. 5 ст. 191 ККУ).

Приватного підприємця підозрюють у підробленні офіційних документів (ч. 3 ст. 358 ККУ) та у привласненні, розтраті майна, вчиненому у складі організованої групи (ч. 5 ст. 191 ККУ).

За найтяжчою зі статтей зловмисниками загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нині поліція перевіряє інших посадовців на причетність до злочинної діяльності організованої групи.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що посадовці Черкащини та Чернігівщини нанесли збитків на 10 мільйонів при закупівлі медобладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: