Філатов розповів, як подолати несправедливість по відношенню до Корбана

Недавно всіх, кому справді небайдужа обороноздатність України і тих, кому не все одно, чи будемо ми жити в правовій державі сколихнула новина про позбавлення українського паспорта голови штабу тероборони області Геннадія Корбана. Міський голова Дніпра розповів на своїй особистій сторінці в Facebook, як побороти ту несправедливість, яку вчинила по відношенню до Корбана влада.

За словами Філатова, останніми днями багато людей йому задають купу запитань стосовно долі Геннадія Корбана і оборони нашої області:

Задавайте ці питання владі, яка мовчить уже котрий день, незважаючи на величезне громадське обурення. І намагається виправдатися через анонімні вкидання через телеграм-канали та різну гидоту, яку пишуть боти із закритих профілів.

Скажу вам лише одне. Я на місці. Штаб оборони міста, яке очолював Геннадій, активно працює. Так, у нас тепер виникло багато логістичних, транспортних, фінансових та просто моральних проблем через те, що величезна кількість питань/контактів була замкнута особисто на Корбана. Замість того, щоб займатися лінійною роботою та життєзабезпеченням Міста, тепер я розбираюся з усіма цими завданнями сам, переконую бізнесменів, які давали гроші на вантажівки під чесне ім’я Генаддія, заспокоюю менеджерів транспортних компаній, умовляю постачальників і взагалі припиняю чужі істерики. Так, недопуск в Україну Корбана повністю зруйнував керування Штабом оборони Дніпра. І це гірко, несправедливо та безглуздо, — говорить Філатов.

За словами Бориса Філатова, Геннадій Корбан зараз на зв’язку і він нарешті залишив транзитну зону, куди його виставили без документів як людину без громадянства. Він дистанційно допомагає місту і абсолютно включений до роботи Штабу. Також Філатов планує створити план підтримки Корбана. Але попереджає: жодних пікетів, мітингів і демонстрацій.

Діємо виключно у правовому полі, звертаємося з петиціями, демонструємо спокій, беремо моральним авторитетом. З несправедливістю та беззаконням, особливо під час війни, можна боротися лише гідністю та правдою, — підсумував Філатов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: