Впливові особистості висловилися щодо позбавлення громадянства Геннадія Корбана

Відомі українці  висловили свої думки щодо скандалу, який пов’язаний із позбавленням громадянства Ігоря Коломойського, Геннадія  Корбана, Вадима Рабиновича та інших осіб. Про це повідомляє інтернет-ресурс НВ.

Зокрема впливові українські особистості поділилися своїми роздумами стосовно тієї ситуації, в яку потрапив керівник тероборони Дніпропетровської області Геннадій Корбан.   Нагадаємо: його днями не пустили в Україну під приводом позбавлення громадянства.

 — Я не даватиму оцінку указу президента України, тим більше тому, якого я не бачив, — наголосив Святослав Вакарчук —  лідер гурту «Океан Ельзи».  — Обговорювати більшість людей зі списку указу, який шириться соцмережами, теж немає бажання. Але одне скажу: 1 березня 2022 року я вперше після повномасштабного вторгнення Росії був у Дніпрі і особисто бачив там команду тероборони міста й області на чолі з Геннадієм Корбаном. Ця команда 24/7 працювала, працювала самовіддано, рішуче, професійно і злагоджено. Я б навіть сказав, що від Дніпра вже тоді віяло впевненістю. Відтоді я був у Дніпрі багато разів і це відчуття впевненості не зникало жодного разу.

 — Справжність указу президента про позбавлення громадянства невідома, але Геннадій Корбан уже виявився нев’їзним в Україну, — висловила здивування Зоя Казанжи — консультантка з комунікацій агентства E’COMM. — Це — помста. За Вікторію Спартц, на яку влаштували огидне інтернет-полювання. За її контакти з керівництвом Дніпра. За те, що озвучила неприємні речі для Офісу президента взагалі і для Єрмака зокрема.

На думку Зої Казанжи, цей указ писався персонально під Геннадія Корбана. Тому що, наприклад,  позбавлення громадянства Ігоря Коломойського схоже на виведення останнього з-під санкцій, під які він потрапляє під час реалізації досить дивного закону про олігархів. При цьому, за словами Казанжи, навряд чи таємний указ суттєво вплине на Коломойського, у якого є ще інші громадянства.

 — Не можна порушувати Конституцію й закони України, — підсумовує Зоя Казанжи.  — Ніколи не можна. Нікому не можна. Навіть якщо твій німб намертво приріс до твоєї голови й ти відчуваєш себе богом, все одно не можна.

Політтехнолог, директор зі стратегічного планування агентства Гайдай.Ком Сергій Гайдай назвав вищезгаданий указ «збойем, у який важко було повірити».

 — Нам підмінили президента, — вважає Сергій Гайдай. — Людина, яка з початком війни цілком логічно й здорово закликала до єднання нації, говорила про зняття всіх санкцій з тих громадян України, які стануть на захист країни. Коли колишні політичні суперники Борис Філатов і Олександр Вілкул домовляються про захист Дніпропетровської області, як зараз нам не потрібно жодного політиканства й брудних підлих політичних маневрів. І раптом таке.

У цій ситуації політтехнолог бачить повторення того, на чому свого часу погорів  попередник Володимира Зеленскього —  Петро Порошенко. Напримелад,  п’ятий президент України вважав, що має право дарувати й забирати громадянство  Міхеіла Саакашвілі.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: