Гарні новини: у Дніпрі зменшили плату за землю та податок на нежитлову нерухомість

У Дніпрі зменшили плату за землю та податок на нежитлову нерухомість. Про це повідомляється на сторінці Дніпропетровській обласній військовій адміністрації у Facebook.

З 1 січня 2023 року протягом воєнного стану та ще 12 місяців після його завершення будуть діяти нові ставки. Для житлового та нежитлового будівництва земельну плату зменшили з 2,3% до 0,5%. Для промисловості, зв’язку та окремих видів земель транспорту та енергетики – з 2,3% до 1,3%. Знижуючий коефіцієнт до плати за землю будуть застосовувати у тому випадку, якщо підприємцям потрібно провести невідкладні роботи через збройну агресію Росії. Це може бути реконструкція, капремонт чи реставрація.

 — Для юридичних та фізичних осіб зменшили розмір плати за землю – земельний податок та орендну плату, — повідомила підчас брифінгу начальниця управління департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Ірина Журавльова.  — Насамперед – для промислових підприємств, сфери будівництва й транспорту. Це важливо для виробництв, мікро-, малого та середнього бізнесу. Якщо зараз промислове підприємство сплачує за оренду земельної ділянки площею 1,5 га понад 72 тис грн щомісяця – з 1 січня це буде 49 тис грн. Тобто на 32% менше.

Також у Дніпрі зменшено податок на нежитлову нерухомість. Та, що нині оподатковується за ставкою 1% розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв м – з 1-го січня рахуватиметься за ставкою 0,75%. Нежитлова нерухомість, яка цьогоріч оподатковується за ставкою 0,5%, з 2023-го буде 0,37%.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: