Два ВУЗи підписали з Міноборони контракти на харчування за божевільними цінами

Міністерство оборони 29 грудня уклало угоди на суму 55 млн грн з двома київськими університетами на забезпечення харчуванням особового складу навчальних закладів. Їхні прайси набагато дорожчі від усіх інших постачальників харчів Міноборони. Про це повідомляє 49000 з посиланням на “Наші гроші“.

Угоди укладено з Національним авіауніверситетом (4,10 млн грн) та Київським нацуніверситетом ім.Шевченка (51,45 млн грн). В обох угодах окремо вказані послуги харчування, та окремо вартість продуктів за каталогом.

Ціни каталогів від університетів вищі від усіх інших постачальників харчів для Міноборони. НАУ виставило Міністерству оборони рахунок на 153 гривень на добу на одну особу, КНУ – 152,7 грн.

Університети отримали свої контракти без проведення торгів, оскільки вони надають харчування курсантам у своїх їдальнях. Таким чином, Київський національний університет і Національний авіауніверситет, які не є частиною структури Міноборони, виставили прайс, який міністерство змушене оплачувати.

Відповідно ціни харчів в університетських їдальнях у Києві суттєво вищі від цін для військових частин. Звичайна питна вода у столичних контрактах коштує від 8 до 15 грн за літр, у фірм 5-7 грн, а на відкритих торгах Міноборони – 3,90. І лише на гречці всі заробляють однаково багато: університети і фірми продають її армії по 40-50 гривень за кілограм, тоді як у роздрібних магазинах вона коштує менше 30 грн:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: