В Україні злетить в ціні алкоголь: що і коли подорожчає

Міністерство економіки запропонувало збільшити мінімальні ціни на алкоголь. Про це йдеться в проєкті постанови, яку 12 липня міністерство опублікувало на своєму сайті для обговорення.
«Враховуючи зміни, які відбулись у соціально-економічній і податковій сферах, зокрема зростання витратної складової цін (сировина, комплектуючі, енергоносії, витрати на оплату праці тощо), а також зміну з 1 березня 2022 року ставок акцизного податку, розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв і потребує коригування», – пояснило міністерство.
Згідно з проектом постанови, в результаті підвищення мінімальна ціна на пляшку горілки 0,5 літра зросте приблизно з 89 грн до 101 грн. Мінімальні ціни на коньяк збільшаться на 11-12% залежно від кількості зірочок, на віскі, ром та джин – на 25%, на ігристі вина – на 28%, на звичайні вина – на 62%, на сидр, пері, вермути, інші зброджені напої з міцністю до 22% – на 61-71%. За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: