Дніпровська псевдоекоактивістка Тетяна Лампіка побачила у підриві Каховської ГЕС «позитивні наслідки для довкілля»

Колишня дніпровська еко-активістка побачила у підриві Каховської гідроелектростанції росіянами та у затопленні населених пунктів «позитивні наслідки для довкілля». За думкою псевдоактивістки, нібито попри катастрофічну ситуацію із підтопленнями, наслідки будуть також і позитивними у довгостроковій перспективі. Про це повідомляє «Дніпровська панорама».

Сама Лампіка з початку війни успішно перемістилася «боротися з природою» до Швеції, де вийшла заміж і рекламує до того ж російські фінансові піраміди. Але нещодавно горе-активістка знову навідалася до Дніпра. На підрив росіянами Каховської ГЕС Лампіка відреагувала дуже дивно у якомусь «біблейному стилі», чим і поділилася у коментарі сайту Інформатор-Україна:

«Наповняться водою малі річки. Більше річкової води потрапить до Чорного моря. Через пришвидшення течії промиється русло Дніпра».

При цьому Лампіка «згадала», що свого часу директор Інституту проблем природокористування та екології НАН України, член-кореспондент НАН України Аркадій Шапар виступав за демонтаж каскаду дніпровських гребель заради спасіння річки, тому взагалі виправдовує та підтримує такий «підхід».

Таким чином, Тетяна Лампіка, можна сказати, виправдовує еко-катастрофу, який спричинили росіяни. Катастрофу, наслідки якої ще до кінця невідомі, але від якої вже постраждали десятки, якщо не сотні тисяч, людей.

Взагалі, дніпровські псевдоактивісти — це якесь «прокляття» для нашого міста. Досить згадати хоча б недавню витівку з брехнею у адресу міського голови Дніпра Бориса Філатова з боку голови «Громадскього контролю» Селіна. До речі, мерія Дніпра готує позов до суду проти цього «активіста», який не спростував фейк про мера Філатова.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: