У будинку, що постраждав від ракетного удару на Перемозі у Дніпрі, замінюють каналізаційну систему

Черговий по місту директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай перевірив, як за дорученням міського голови у житловому будинку на Набережній Перемоги, 118 виконують ремонт каналізаційної системи у підвальному приміщенні, яка була пошкоджена внаслідок ракетного обстрілу, задля більш комфортного проживання мешканців. Роботи проводять коштом балансоутримувача будинку. Також в одному з під’їздів спонсорським коштом було встановлено сучасний ліфт, яким вже користуються жителі.

Міський голова також надав доручення щодо роз’яснення мешканцям постраждалого будинку які етапи обстеження та виготовлення проєктної документації вже виконано, для розуміння подальшої долі найбільш зруйнованої частини дому.

Будинком ретельно займаються три спеціалізованих проєктних підприємства, які виконують геодезичні роботи, проєктні роботи щодо демонтажу зруйнованих секцій та експертизу щодо безпечності проживання у вцілілих та придатних для проживання під’їздах. Нині є експертний висновок, згідно з яким проживання у вцілілих секціях є повністю безпечним.

 

За матеріалами Дніпро ТV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: