Частина українців помилково одержала виплати: стало відомо, у скількох людей заберуть єПідтримку

В Україні в рамках програми є Підтримка незаконно отримали по 6,5 тис. грн близько 60 тис. осіб. Чверть із них гроші до бюджету повернули добровільно.

Про це йдеться в даних Опендатабот. Зазначимо, помилково допомогу отримали лише 1,3% осіб. Гроші з державного бюджету отримали 4,7 млн осіб, і лише 60 тис. із них не мали права на таку виплату. Зазначимо, що після початку повномасштабної війни з бюджету витратили 30,9 млрд грн на підтримку українців. Такі гроші не мали отримувати бюджетники, оскільки їм продовжили платити зарплати у повному розмірі.

Проте близько 60 тис. українців таки оформили допомогу, хоча не мали на неї права. Із них 14,5 тис. бюджетників гроші до бюджету повернули добровільно. Решту держава вимагатиме повернути, у тому числі через суди. Усього помилково виплатили 390 млн грн.

Міністерство економіки пояснило, що українці, які незаконно отримували єПідтримку, мають повернути їх до бюджету. Зібрані кошти планують повернути потреби оборони. Новина про те, що частина українців має повернути виплату, викликала значний резонанс.

У тому числі, цю новину підхопили і російські пропагандистські ЗМІ. Проте, слід враховувати, що будь-яку виплату (пенсію, субсидію тощо), яку отримали незаконно, необхідно повернути до бюджету. Така практика існує не лише в Україні, а й у всьому світі.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: