Злякавшись судових наслідків: Псевдоактивіст видаляє публікацю, у якій звинувачував Філатова в купівлі Porsche.

Нагадаємо, що раніше ми писали про неправдиву публікацію відомого у вузьких колах «активіста» Дениса Селіна про придбання міським головою Дніпра Борисом Філатовим ексклюзивної моделі Porsche за більш ніж 5,5 млн грн. Не встигла вона повисіти і години у Фейсбуці, як Селін її прибрав. Сталося це відразу після того, як Борис Філатов відповів «активістові» на безглузді звинувачення, заявивши, що подасть на того до суду за наклеп.

Зрозуміло, що скріни не горять, і «фантазії» Дениса Селіна вже встигли розтягти по соцмережам його «однодумці».

Натомість видаленої публікації «активіст» швиденько написав новий. З різкою зміною тематики. Щось там навигадував про «помилки та неточності, а також суб’єктивне розуміння певного джерела інформації». Ще, правда, вибачився за ситуацію. Цікаво тільки – перед ким: своїми підлабузниками, яких вкотре обманув, чи міським головою, якого оббрехав.

Було б добре, якби ця справа все-таки дійшла до суду, щоб усілякі «активісти» перед тим, як писати, думали головами, а не своїми кишенями. Бо ж зрозуміло, що за такими провокативними і неправдивими публікаціями завжди стоять чиїсь політичні цілі та інтереси.

За матеріалами Наше місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: