Гучний скандал: в лікарні імені Мечникова вимагали гроші від військового за проведення діагностики

Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені Мечникова під керівництвом Сергія Риженка потрапила в черговий скандал. Медзаклад вимагав від військового, який проходив лікування та отримав інвалідність, гроші за проведення дорогої діагностики. Про це 49000 дізнався з поста українського захисника Сергія Дена на сторінці у Facebook.

За проходження КТ у Мечці військовий з інвалідністю повинен був заплатити гроші

Сергій Ден написав у соцмережі про те, що відвідав військового Сергія Коковіна. Воїн, який півтора року боронив Україну, отримав серйозне поранення. Лікування у лікарні імені Мечнікова не допомогло, і стан у пораненого воїна у буквальному сенсі плачевний.

Але весь цинізм ситуації в тому, що український захисник Сергій Коковін, який навіть отримав інвалідність через своє поранення, вимушений був оплачувати зі своєї кишені проходження дорогої діагностики. А саме комп’ютерної томографії у тій же лікарні Мечникова.

Тобто воїн, який поклав своє здоров’я, захищаючи українську землю, тепер повинен платити гроші за те, щоб пройти чергову процедуру в обласній лікарні. І це, судячи зі всього, не в перший і не в останній раз.

Чому таке відбувається – зовсім не зрозуміло. Як не зрозуміло і те, чому меддиректор Мечки Риженко взагалі допускає подібні ситуації. Адже військовослужбовці, які проходять лікування у державній лікарні, хіба повинні оплачувати хоть щось?

І саме це, до речі, відзначають читачі на Фейсбуці під постом Сергія Дена (який з 18 лютого перепостили майже 11 тисяч разів). Деякі користувачі соцмережі у коментарях з обуренням написали про те, що такого неподобства та “поборів” з наших військовослужбовців вони не бачили в інших лікарнях.

Вляпались у черговий скандал

Як бачимо, лікарня Мечникова під керівництвом Сергія Риженка в черговий раз вляпалась в скандал. І на цей раз він тим більше огидний, що стосується здоров’я українських воїнів. Які, виявляється, вимушені платити гроші обласній лікарні.

Нагадаємо, що що останнім часом лікарня імені Мечникова все частіше попадає у скандали через свого керівника Сергія Риженка. Так, самі працівники лікарні жаліються, що він використовує їх як власну ботоферму, не даючи виконувати прямі обов’язки. А нещодавно Риженко збирався віддати 165 мільйонів гривень за ремонт лікарні дуже сумнівному підряднику.

Також ми писали про те, що медичний директор Мечки Риженко проводить у своєму кабінеті “фейсбучні” наради, де наказує лікарям писати хвалебні пости на честь міністрів, керівників держвідомств та військослужбовців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: