Жінці сказав, що пішов за продуктами, а став вояком тероборони: історія дніпрянина, який захищає Україну

Йшов до крамниці, а потрапив до тероборони. Дніпрянин Володимир в перші дні російської навали рушив записуватися до лав добровольців. Дружину ж запевнив, що йде за продуктами. Після військового вишколу став до зброї. І навіть після поранення та тривалої реабілітації чоловік повернувся на фронт, де продовжує боронити Україну від ворога.

Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

Володимир, боєць тероборони: «З пораненням все банально: прилетіло, ну, в двох словах. А так, нічого взагалі не очікував, як і завжди, тобто все раптово — свист, вибух».

26 лютого Володимир сказав дружині, що йде по хліб, а сам гайнув до тероборони.

Олена, дружина Володимира: «Я виходжу на кухню, стоїть кава, сніданок приготовлений, тата немає. Я йому дзвоню і питаю: «Ти де?» Він каже: «Ну, я пішов за хлібом». У перші дні був ажіотаж, люди все з полиць гребли, хліба не було в магазині».

Армійського досвіду чоловік не має, тож здобував його вже безпосередньо в боях. Два місяці тому чоловік дістав осколкові поранення в ноги, руки та живіт. У шпиталі він пролежав півтора тижні, потім місяць реабілітації вдома. Про те, що рушив на фронт, ані на мить не пошкодував.

Володимир, боєць тероборони: «Крок був обдуманий. Ще в 14 році взагалі-то. Просто на той момент, напевно, не знаю, чи духу не вистачило, чи знайшов об’єктивну причину, щоб не йти в АТО. На той момент молодша донька ще була, скажімо так, ще невелика у віці. Ну, а цього разу вже сидіти вдома не можна було».

Зараз дві його доньки вже дорослі. І хоч за тата дуже хвилюються, втім, пишаються і підтримують завжди.

Алена Кім, дружина Володимира: «Це твоє рішення. Якщо ти прийняв його, ти готовий ризикувати своїм життям заради нашого, заради наших дітей тощо, то я нічого не зможу зробити, як би я не хотіла, як би я не нервувала. Ну, я ж не втримаю тебе біля спідниці, силою я тебе не прив’яжу. А якщо я якось спробую, то ти сам себе з’їдатимеш зсередини, що ти б там міг щось зробити, щось допомогти».

Курс реабілітації у чоловіка вже завершився і він повернувся до своїх побратимів, з якими продовжує захищати Батьківщину від російської навали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: