Геннадій Гуфман: Щиро вдячний всім, хто відгукнувся на заклик нашого фонду допомогти людям в скрутний час

5 вересня відзначався Міжнародний день благодійності. Три роки на Дніпропетровщині системно працює «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана». В рамках Програми «Соціальна реконструкція» і проєкту фонду «Центр соціальної відповідальності» допомогу за цей час надано десяткам тисяч жителів Дніпропетровської області. Про це розповідає телеканал ДніпроTV.

Під час активної фази масштабної Програми «Соціальна реконструкція», що її ініціював на Дніпропетровщині громадський діяч і меценат Геннадій Гуфман, влітку 2019 року було створено благодійний фонд. В рамках Програми «Соціальна реконструкція» команда фонду реалізувала низку значущих соціальних проєктів, відомих не лише на Дніпропетровщині. 2020 року, під час пандемії COVID–19, з перших днів введення загальнонаціонального карантину, за ініціативи Геннадія Гуфмана в Дніпропетровській області розпочав роботу «Центр соціальної відповідальності». Адресну допомогу надавали самотнім людям, які перебували в групі ризику під час пандемії. Волонтери «Центру соціальної відповідальності» доставляли продуктові набори літнім людям, а також розвозили хліб по місту Дніпро. Силами команди благодійного фонду була створена мережа волонтерських центрів в 11 містах нашої області, зокрема, у Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі, Марганці, Павлограді, Тернівці, Першотравенську, Новомосковську, Синельниковому. Продуктові набори доставляли 30 волонтерських груп. 2020 року «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» лише силами «Центру соціальної відповідальності» реально допоміг 30 000 пенсіонерів. Тільки по місту Дніпро було розвезено понад 128 000 кг продовольчої допомоги для більш як 20 000 людей.

Впродовж 2020–2021 років до роботи благодійного фонду Геннадія Гуфмана тільки в рамках проєкту «Центр соціальної відповідальності» долучилися понад 5000 небайдужих жителів Дніпропетровської області.

Сьогодні команда благодійної організації  і створена нею волонтерська мережа працюють в усіх містах обласного значення і в 43 об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини. За понад півроку війни в Україні команда благодійного фонду адресно забезпечила необхідними продуктами харчування 45 000 літніх самотніх дніпрян і жителів області. В екстреному режимі в Дніпрі на базі «Центру соціальної відповідальності» розпочав роботу Пункт тимчасового перебування для вимушених переселенців з гарячих точок України. У Дніпрі і низці ОТГ в центрах для вимушених переселенців команда Фонду Гуфмана прихистила, нагодувала, одягнула, взула і забезпечила найнеобхіднішим понад 5 000 сімей з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей.

«Я щиро вдячний всім, хто відгукнувся на заклик нашого фонду допомогти людям в скрутний час. Всі ми щодня чекаємо на новини з фронту. Наші захисники теж чекають на новини: що в тилі все нормально, що у усіх є захист, живлення і дах. Спасибі всім, зокрема, і тим, хто просто підтримує своїх сусідів. Хто щодня дає зрозуміти, що ми є один у одного, що ніхто не залишиться наодинці зі своїми тривогами і проблемами. Ми поруч. Ми разом. Ми діємо. І тому ми обов’язково переможемо», – говорить Геннадій Гуфман.

Вся допомога, яка надається багатьом тисячам людей упродовж 3 років роботи «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» на Дніпропетровщині, здійснена власними силами команди і небайдужих людей, що долучилися до цієї діяльності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: