Зеленский передал «пламенный привет» мэру, который смягчил карантин раньше (видео)

В своем традиционном видеообращении вечером 1 мая президент Владимир Зеленский рассказал об успехах страны в борьбе с коронавирусом. Так, по его словам, в аптеках теперь достаточно антисептиков и масок, и ПЦР-тестов наконец хватает. Также он похвастался гуманитарными грузами, которые приходят в Украину.

Также он поблагодарил нардепов, которые разблокировали принятие банковского закона 30 апреля, что позволит Украине получить кредит МВФ. Отметил принятие программы кредитов для малого бизнеса, будущие выплаты помощи на детей ФОПов. Снова обещал новые дороги и рабочие места.

Отдельно гарант обратился к украинцам, призвав их оставаться дома на майские праздники. Он подчеркнул, что до первого смягчения карантина осталось десять дней.

Зеленский обратился к мэру города Черкассы, где с сегодняшнего дня разрешили работать летним площадкам ресторанов, ремонтным мастерским, цветочным рынкам, книжным и строительным магазинам:

Отдельный пламенный привет лично от президента и Министерства внутренних дел, Службы безопасности Украины я хочу передать мэру города Черкассы. Он вместе с горсоветом потерял календарь и собирался смягчать карантинные меры раньше 11 мая. Это попытка заработать политические рейтинги ценой жизни и здоровья жителей города. И это будет иметь юридические последствия. На будущее: это касается всех представителей местной власти, которые путают слова децентрализация и автономия. Не надо заниматься самодеятельностью, которая ставит под угрозу безопасность людей.

Бажаю здоров’я, дорогі українці! Ми забезпечили регулярну доставку в Україну вантажів з усім необхідним для боротьби з коронавірусом. Нам також вдалося швидко розгорнути вітчизняне виробництво експрес- та ПЛР-тестів, багаторазових захисних костюмів, ми змогли виготовляти до мільйона масок на добу і не зупинимось, доки не переможемо недугу остаточно.Я знаю, що карантин приніс чимало труднощів бізнесу та громадянам. Ми робимо все, щоб хоч трішки полегшити вам життя. Хочу відзначити головні кроки в цьому напрямку. ✅ Програма кредитів для малого та середнього бізнесу під 3-5%. Загалом на неї заплановано до 30 мільярдів гривень.✅ 6 мільярдів спрямовано на збільшення мінімальної допомоги з безробіття, а також на допомогу роботодавцям, які зупинили діяльність через коронавірус. ✅ У процесі запуску – одна з антикризових програм соціального захисту сімей. Якщо ви фізична особа – підприємець першої та другої групи платників податку, ви зможете отримати допомогу на дитину віком до десяти років. Крім того, в середу МОЗ та Мінекономіки розробили критерії, які дозволили відновити роботу продуктовим та аграрним ринкам. Це було важливим для громадян і малого бізнесу. Ми це зробили. І тепер очікуємо кроків назустріч з боку власників ринків. Будь ласка, будьте відповідальними, забезпечте для продавців та відвідувачів безпечні умови. Інакше ринки, які будуть порушувати правила, зачиняться знову. Впевнений, цього не хочеться нікому.Я також хочу підкреслити, наскільки важливо після карантину «розігріти» нашу економіку та дати їй імпульс. Саме тому продовжується програма «Велике будівництво». У поточному році виділимо 85 мільярдів гривень на дороги державного значення та 22 мільярди – на місцеві дороги. Це дозволить створити тисячі робочих місць в усіх регіонах нашої країни. Водночас нашим пріоритетом залишаються школи, дитячі садочки та понад двісті приймальних відділень в опорних лікарнях.Попереду травневі вихідні. Попереду – вирішальний шторм. Але я вірю, що ми витримаємо і пройдемо його разом. Святкуйте вдома. І не забувайте, що пом’якшення карантину заплановане з 11 травня. У нас є чіткий поетапний план, за яким все поступово буде відкриватись. І обов’язково настане етап, коли такі бажані парки, кафе, кінотеатри та метро – запрацюють. Але як швидко це станеться – залежить тільки від вас.

Опубліковано Володимиром Зеленським Пʼятниця, 1 травня 2020 р.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на наши странички в социальных сетях Instagram Facebook Telegram Google News

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

logo-bottom
© 2021, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: