Затоплений двір: як вирішити проблему?

Вода після дощу утворювала озера, через які було неможливо пройти. Мешканці будинків по вулиці Донецьке шосе потерпали щоразу після негоди. По допомогу люди звернулись у телеграм-канал Голови Громадської Ради при міський раді Дніпра Геннадія Корбана. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Очільник Громради направив звернення до відповідних міських департаментів та комунальних служб для подальшого реагування. Завдяки співпраці жителів, Громадської Ради та Дніпровської міськради проблему вже почали вирішувати.

“Ми звертались і на гарячу лінію нашого міського голови і до Корбана Геннадія, зверталися до депутатів. Велика дяка всім причетним, хто нам це зробив та прибрав цю калюжу, це болото біля будинку”, – розповів голова правління ОСББ “Надія Д”.

Заявку голови ОСББ очільник Громадської Ради Геннадій Корбан оперативно направив відповідним міським департаментам та комунальним службам.

“Прокладено приблизно 60 метрів дощової труби, такої поліпропіленової, спеціально для дощової каналізації, також були побудовані додатково два оглядових колодязі з залізобетону, зроблено роботу по очищенню оглядових колодязів”, – повідомив начальник дільниці з експлуатації дощоприймальних мереж у Дніпрі Андрій Олефіренко.

Мешканці будинків приємно здивовані, що їхню проблему почули та допомогли її вирішити.

“Ми дуже вдячні зі своєї сторони, не забувають про проблеми звичайних громадян і допомагають у рішенні наших життєвоважливих питань”, – мешканець Донецького Шосе, 130 Арсен.

“Якщо б не ці хлопці, ми б ще в цьому болоті купалися і невідому, куди б цей дім пішов би”, – ділиться мешканець Донецького Шосе, 144 Федір.

Подібні роботи нещодавно комунальники проводили і по вул. Богомаза, Кавалерійській та по Проспекту Миру. Найближчим часом планують ремонти по вул. Юрія Кондратюка, 16.

Якщо у вас виникли проблеми комунального характеру звернутись по допомогу можна до штабу взаємодопомоги Громадської ради. 

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: