Зарплати військових в червні: хто і скільки отримуватиме

В Україні у червні 2023-го не повернули доплату 30 тис. грн для всіх військових. На значні надбавки можуть розраховувати лише військові, які виконують бойові завдання.

Усього є три види доплат (у 30 тис., 50 тис. та 100 тис. грн).

Хто отримає доплату у 30 тисяч гривень?

До лютого 2023-го в Україні доплату 30 тис. грн отримували всі службовці Сил оборони (зокрема поліція). Нині ж на таку доплату можуть розраховувати лише ті українці, які виконують бойові завдання (мають наказ про бойове завдання).

Хто отримає доплату 50 тис. грн?

Для такої доплати необхідно служити підрозділах першого ешелону оборони. При цьому на 100 тис. грн можуть претендувати льотчики у зоні бойових дій, військові у складі артилерії та ракетних військ у зоні бойових дій, моряки, медичні особи, які перебувають на передовій, виконують військові завдання.

Зазначимо, в Україні разом зі скасуванням доплати 30 тис. грн для всіх військовослужбовців розмір мінімальної зарплати для них збільшили до 20,1 тис. грн. Це дозволило заощадити близько 50 млрд грн. Як виявилось, грошей у бюджеті для того, щоб кожному військовослужбовцю доплачувати до зарплати 30 тис. грн.

Наразі уряд разом із профільним комітетом Ради шукають можливість перерахувати зарплати військовим так, щоб зберегти диференціацію: платити військовим, які виконують військові завдання, більше.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: