Замовник будівництва фортифікаційних споруд ухилився від сплати податків на мільйони гривень
Детективи Головного підрозділу детективів БЕБ викрили державне підприємство, яке замовляло фортифікації, у несплаті податку на додану вартість у великих розмірах. Факти ухилення від сплати податків підтверджено висновками аналітичного дослідження та судової економічної експертизи. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Бюро економічної безпеки України.
“В ході досудового розслідування керівник підприємства відшкодував до Державного бюджету майже 9,5 млн грн несплаченого ПДВ. Також було упереджено несплату ще понад 9,4 млн грн ПДВ за інший період діяльності.
Детективи повідомили фігуранта справи про підозру за частиною 2 статті 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків у великих розмірах). До суду скеровано клопотання про звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності”, – повідомляє БЕБ.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Львівщині паливне підприємство уникло податків на 31 мільйон гривень.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: