Західні журналісти та експерти засудили примусове позбавлення громадянства Геннадія Корбана

В західній пресі вийшли матеріали з осудом ситуації, яка склалась навколо позбавлення громадянства керівника Дніпропетровського обласного штабу тероборони Геннадія Корбана, адже, на їх думку, це — прямий політичний тиск. Про це повідомляє низка європейських видань, серед яких: greenpeace-magazin, rnd, ostsee-zeitung, dnn, lvz, maz-online, haz, kn-online, newslocker.com, neuepresse та інші.

Незрозумілі і навіть абсурдні дії представників вищої влади України призвели фактично до скандалу світового масштабу. Геннадій Корбан, у якого відібрали паспорт громадянина України досі продовжує перебувати на прикордонному пункті. Оскільки у нього конфіскували український паспорт, він не може повернутися до Польщі. Нещодавно Корбан привселюдно поскаржився на відсутність підтримки з боку Києва.

Офіс президента Володимира Зеленського від початку не коментував процес. Українські ЗМІ вже кілька днів обговорюють начебто секретний указ президента Зеленського, згідно з яким щонайменше десятьох українців було позбавлено громадянства за те, що вони нібито мали друге громадянство. За словами Геннадія Корбана, він минулого тижня ненадовго виїхав за кордон, щоб відвідати свою родину, але повернутись в Україну йому не дозволили.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: