З початку року ТЕС ДТЕК згенерували майже 6 млрд кВт-г електроенергії

За 5 місяців цього року ТЕС ДТЕК Енерго згенерували в українську енергосистему 5,7 млрд кВт-г електроенергії. Про це йдеться в повідомленні компанії.

“У січні – травні цього року ТЕС компанії згенерували в українську енергосистему понад 5,7 млрд кВт-г електроенергії. Такі обсяги еквівалентні середньому споживанню близько 1,9 млн родин протягом цілого року”, – йдеться в ньому.

В ДТЕК уточнюють, що у травні 2023 року ТЕС компанії відпустили на понад 20% більше електроенергії, ніж у травні минулого року.

“Після підриву росією Каховської ГЕС українські енергетики розуміють, що на їх плечі лягає ще більше відповідальності за надійність роботи української енергосистеми. Відчувають це і в тепловій генерації, яка в разі падіння виробітку електроенергії на українських гідроелектростанціях, підхоплює додаткове навантаження по балансуванню”, – сказав генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв. Він додав, що ДТЕК має продовжувати посилено готувати станції до опалювального сезону, а також підтримувати енергосистему наявними потужностями.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: