З початку року міграційна служба Дніпропетровщини оформила майже 139 тисяч біометричних документів

На Дніпропетровщині у 2023-му міграційна служба оформила майже 139 тисяч біометричних документів. З них більш ніж 86 тисяч закордонних паспортів і майже 53 тисячі ID-карток. Про це повідомив начальник ГУ Державної міграційної служби в області Богдан Чегіль.

«Незважаючи на воєнний час, працюємо в звичному режимі. Головне управління ДМС в області та усі його територіальні підрозділи надають адмінпослуги. Фахівці щодня приймають заяви, оформлюють документи. А ще виявляють нелегалів, видають посвідки на тимчасове або постійне проживання», – зазначив Богдан Чегіль.

Він додав, що працівники міграційної служби допомагають переселенцям відновити втрачені документи. А ще оформлюють паспорти пораненим військовим і тим, хто повернувся з полону. Аби люди могли виїхати за кордон на лікування або реабілітацію.

Загалом цьогоріч міграційна служба Дніпропетровщини вже надала понад 160 тисяч адміністративних послуг.

«Окрім цього, запроваджуємо зручні сервіси. Наприклад, в Україні можливе пересилання готових документів між підрозділами міграційної служби різних регіонів. А ще відправка до дипломатичних установ за кордоном», – розповів Богдан Чегіль.

З початку року до посольств та консульств України Дніпропетровщина скерувала понад 1,2 тисячі документів. Відправила в межах держави – майже 700.

На початку червня підрозділи міграційної служби отримали доступ і до Державного реєстру актів цивільного стану. Тепер вони можуть самостійно отримати витяг про реєстрацію народження людини. Таке нововведення пришвидшить час обробки запитів та оформлення документів.

Уточнити інформацію щодо роботи територіальних підрозділів можна на сайті та за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 504 874.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: