З Львівської ОВА почали звільнятися працівники через зниження зарплат

З 1 січня 2024 року в Україні змінилася система нарахування заробітних плат держслужбовцям. У Львівській ОВА стверджують, що виплати зменшилися і працівники адміністрації вже почали звільнятися. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Львівську Мануфактуру Новин.

За словами керівника апарату Львівської ОВА Тараса Греня, наразі вже є три заяви на звільнення. Він каже, що через ці нововведення постраждають більшість працівників.

“У нас немає працівників в апараті Львівської обласної адміністрації, у яких зарплата збільшиться. У всіх вона зменшиться. У когось на 10 тисяч, у когось на 20, у когось на 3, у когось на 300 гривень”, – каже посадовець.

Для прикладу, раніше Тарас Грень щомісяця отримував “на руки” 55 тисяч гривень, а відтепер матиме близько 34 тисяч. Але сам звільнятися не планує наразі.

“У тих працівників, які мають значну вислугу років втратять в зарплаті не критично, але, для прикладу, молоді спеціалісти, у яких вислуги років немає вони об’єктивно втратять дуже багато. Їхня зарплата буде близько 10-11 тисяч гривень. І це при тому, що це ті спеціалісти, які мають відповідні допуски, виконують важливу і відповідальну роботу і за яку вони можуть нести відповідальність не тільки адміністративну, але й кримінальну”, – пояснює керівник апарату ОВА.

Загалом, за його прогнозами, через зменшення зарплат з Львівської ОВА можуть звільнитися до третини працівників.

“Що змінилося? Раніше ми могли в склад заробітної плати включати інші надбавки які використовувалися з обласного бюджету, то зараз таке є неможливим. Заробітна плата реально зросла в центральних органах виконавчої влади і міністерствах, тобто в Києві. І очевидно, що ми цього не оспорюємо, але ми акцентуємо увагу на тому, що основна робота робиться на місцях і нам вкрай потрібен правовий механізм, щоб ми ті речі в той чи інший спосіб компенсували”, – сказав Тарас Грень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: