Йоржики для туалету по 4 тисячі та троянди за 1,2 млн грн: у Кривому Розі ремонтують школу за 160 мільйонів

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 8 лютого 2024 року за результатами тендеру замовив ТОВ “Будівельна група “Альфабуд” капітальний ремонт криворізької гімназії №89 “Потенціал” на 160 мільйонів гривень. Про це йдеться у системі Prozorro – повідомляє 49000 із посиланням на Наші Гроші.

Ще до початку повномасштабної війни, у 2021 році, ТОВ “Альфабуд” вже починав ремонт цієї гімназії на 117 мільйонів гривень. Однак в січні 2024 року той договір розірвали у зв’язку з істотною зміною обставин, оплативши фірмі 40 млн грн. За кілька днів до цього замовник оголосив оголосив нинішні торги очікуваною вартістю 174 млн грн. Цей тендер також отримав “Альфабуд”.

Тепер до кінця 2025 року в криворізькій гімназії “Потенціал” підприємці відремонтують опалення, вентиляцію, кондиціювання, освітлення, водопостачання, відеоспостереження, пожежну та охоронну сигналізації, блискавкозахист, огорожу, систему керування евакуюванням людей в частині системи оповіщення і покажчиків напрямку рухів, озеленять і благоустроять територію.

При цьому ціни на деякі матеріали у кошторисі досить високі у порівнянні з ринковими. Так, металопластикові вікна можна було купити на 57% дешевше, кабель на 20%, а фарбу та клей на 25% та 18% дешевше відповідно.

Із цікавого – у школу закуповують три тримачі для туалетної щітки серії Lehnen Evolution  по 4 084 гривні за штуку. І навіть йоржики для туалету можна було закупити на 1 тисячу гривень за штуку дешевше.

Також проведуть озеленення території навколо гімназії. Зокрема передбачається висадка 8 400 кущів троянд на суму 1,2 мільйона гривень.

На нинішних тендерних торгах єдиним суперником ТОВ “Альфабуд” з Дніпра було ТОВ “Будівельна компанія “Профіжитлобуд” з Кам’янського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: