YASNO у Дніпрі зробили важливу заяву щодо боргів за електроенергію: хто найгірше сплачує рахунки

Мешканці Дніпропетровщини заборговали за спожиту електроенергію понад 700 млн грн. Через нестачу коштів сповільнюється процес відновлення енергооб’єктів та підготовки до нового опалювального сезону.

«Майже 190 тис. родин області накопичили заборгованість за понад 3 місяці. З них переважна більшість споживають щомісяця до 250 кВт/год – це понад 140 тис. домогосподарств. Їх загальна заборгованість складає більше 290 млн грн. Понад 30 тис. боржників використовують 250-500 кВт/год. Ще 14 тис. неплатників споживають більше 500 кВт/год на місяць, але саме вони мають найбільшу суму боргу на одного клієнта, яка сукупно становить понад 187 млн грн», – йдеться в повідомленні YASNO.

В YASNO відзначають, що за останній рік лише 30% клієнтів розраховуються за світло вчасно та в повному обсязі. Решта вносять платежі частково, або взагалі ігнорують обов’язок плати за спожиту електроенергію. Тариф, встановлений Кабміном, в тому числі включає оплату послуг за ремонт та обслуговування мереж. Зараз триває посилене відновлення енергетичної інфраструктури після ракетних атак, і тому суттєва заборгованість населення ускладнює хід робіт.

«Ми дякуємо усім клієнтам, які розраховуються за світло. Сьогодні кожна сплачена гривня має важливе значення. Ці кошти не є прибутком енергокомпаній, вони спрямовуються на закупівлю дороговартісного обладнання та проведення ремонтів. На жаль, наразі ми спостерігаємо погіршення платіжної дисципліни і це негативна тенденція, особливо напередодні нового опалювального сезону. Щоб країна залишалася зі світлом, зараз усі споживачі мають бути особливо відповідальними», – сказав генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: