Якими будуть тарифи на газ із жовтня: названо ціну для українців

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у «Нафтогазу» за ціною 7,96 грн за куб.

Як повідомляє видання Газправда, 98% українців отримує газ у «Нафтогазу». Це 12,4 млн українських сімей. При цьому досі можна вибирати, у кого купувати газ.

Так, вартість кубометра газу у різних компаній становить від 7,7 грн за кубометр до 9,99 грн за кубометр. Тарифи діють до 1 травня 2024 року, тож у жовтні змін не було.

Зазначимо, ще у серпні Кабмін продовжив дії спеціальних зобов’язань: компанії, які виробляють опалення та підігрівають воду, зможуть купувати блакитне паливо за зниженою вартістю. Так, виробники тепла купуватимуть газ за ціною 7,42 грн за куб.

Зазначимо, раніше в «Нафтогазі» заявляли, що на Україну чекає опалювальний сезон, коли власні потреби в газі будуть повністю задоволені власним видобутком. Це сталося, зокрема, через окупацію частини територій, скорочення споживання бізнесом через зупинення частини підприємств.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: