Як змінилася музика Дніпра за період повномасштабної війни

Мистецтво під час війни — яке воно? Дніпро — місто, насичене культурою. Міські митці відображають історію Дніпра та всієї країни в своїх творах, а такий важкий період, як війна, може стати поштовхом для творчих людей. Чим сьогодні живе дніпровська музика? Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Кирило займається музикою більше 10 років. Він автор власних пісень, які набрали розголосу в Дніпрі і по всій країні. З приходом повномасштабної війни робота з публікою дещо змінилася.
Та і самої музики, як запевняє Кирило, торкнулися значні зміни.

Кирило Зворигін, лідер гурту «SHARD»: «Завжди була ідея робити якраз музику, яка змогла б допомагати людям морально, зробити з чогось поганого щось хороше, якось лікувати людей через музику. А зараз я відчуваю це трішки через іншу призму».

Музикант зазначає: змінився погляд і на старі пісні, які були зовсім не про війну. Сьогодні музика адаптувалася до воєнного часу. Писати про інше — майже неможливо.

Кирило Зворигін, лідер гурту «SHARD»: «Люди, по-перше, переходять на українську саме в своїй творчості, по-друге, вони відповідальні за те, що вони роблять».

Повномасштабне вторгнення принесло зміни не тільки в музику. Як змінилися інші напрямки мистецтва в Дніпрі — дивіться у наступних сюжетах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: