Як у Дніпрі працює Штаб взаємодопомоги Громадської ради

Штаб взаємодопомоги Громадської ради допомагає дніпрянам вирішувати житлові проблеми. Телеканал “ДніпроTV” продовжує слідкувати за роботою комунальних служб та як вони допомагають дніпрянам.

По допомогу до Штабу через відсутність опалення звернулись, зокрема, мешканці 112 будинку по проспекту Богдана Хмельницького.

Мешканка будинку Олеся Євдокіменкова п’ять днів мусила сидіти в холодній квартирі. Зверталась у всі інстанції.

«Заявки приймають. Я не можу сказати, що їх не приймають, але реакція, знаєте, така: чекайте. Ну, чекати можна там влітку, коли тепло. Можна навесні, можна восени. Але коли на вулиці мінус, ну, що чекати. То звернулася ще в телеграм-канал Геннадія Олеговича Корбана — реакція миттєва», – каже вона.

Жителі 112 будинку по проспекту Богдана Хмельницького опинилися в скруті через аварійну ситуацію на тепломережі. Комунальники доклали зусиль, аби якнайшвидше вирішити проблему.

«Наша робота не обмежується 8 годинами. Ми працюємо 24 години на добу та, по можливості, одразу реагуємо на всі ситуації відключення електроенергії, якісь там аварійні ситуації на тепломережах, робимо все від нас можливе», – розповів старший майстер теплової дільниці №2 КП «Теплоенерго» ДМР Артем Степанов.

Окрім відновлення теплопостачання, Олеся вдячна за вирішення проблем з водою.

«Реакція миттєва. Люди приїхали, водоканал працював до 10 вечора. Я розумію, що мене чують і мені допомагають. І людям всім, хто причетний до цього, я вдячна, бо це послуги, які мають бути», – сказала мешканка будинку.

Приймає заявки Штаб взаємодопомоги Громадської ради з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

За матеріалами сайту телеканалу “ДніпроTV“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: