Інформація Дніпровської міської ради щодо роботи комунальників станом на вечір 8 лютого

Через значне зниження температури споживання електроенергії зростає. Наразі Дніпро не перевищує споживання виділених на сьогодні лімітів (вдень — 1479 МВт, вночі — 1418 МВт). Це дає змогу, аби у Дніпрі діяли графіки стабілізаційних відключень.

З ними можна познайомитись на сайтах приватних енергетичних компаній за посиланнями:
— якщо ви абонент ДТЕК – https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns
— якщо ви абонент ЦЕК – https://cek.dp.ua/index.php/nashi-novyny/754-timchasovi-grafiki-pogodinnikh-vidklyuchen.html

Енергетики просять дніпрян розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова всі комунальні служби міста переведені на посилений режим роботи і знаходяться на цілодобовому чергуванні. Аби у разі надзвичайних ситуацій оперативно реагувати на ситуації, що можуть виникнути безпосередньо на об’єктах комунальної власності.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Жилсервіс-Дніпро» завершила роботи щодо ліквідації пориву трубопроводу на просп. Олександра Поля, 121. Теплопостачання у будинку відновлено.

Наразі всі об’єкти теплопостачання КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють у штатному режимі. Аварійні ситуації відсутні.

Також у Дніпрі стабільно працюють всі котельні КП «Коменергосервіс», які забезпечують теплопостачання мешканцям ж/м Придніпровськ, ж/м Сонячний та ж/м Північний.

Всі котельні та тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго» також в роботі. Подача тепла в будинки надходить без перебоїв. Знеструмлень об’єктів КП «Теплоенерго» не зафіксовано.

Всі підвищувальні насосні станції (ПНС) працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян. Проблем із тиском води в кранах немає.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» продовжує працювати над ліквідацією пошкодження на водопроводі по вул. Фесенка, 37. Через це припинено водопостачання за такими адресами:

— вул. Фесенка;
— пров. Ранковий.

Тривають аварійно-відновлювальні роботи і на вул. Киснева, 4. Тимчасово припинено водопостачання у наступних будинках:

— просп. Слобожанський, 98, 100;
— вул. Магдалинівська, 1-8;
— вул. Запасна, 1-12;
— вул. Сагайдачного, 1-7;
— вул. Киснева, 2, 4, 6, 8.

Працює аварійна бригада і на пошкодженому водопроводі по вул. Ясельна, 13. Без водопостачання тимчасово знаходяться мешканці будинків по вул. Ясельна, 7-22.

Подачу води за зазначеними вище адресами буде відновлено до кінця дня.

Також комунальники продовжують роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті проводиться заміна понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Наразі аварійна бригада продовжує прокладання сучасних поліетиленових труб, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб.

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити людям стабільну подачу води.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: