Як дніпровські “біженці” Наріка ховаються у Відні

Австрійська столиця Відень – це не перше, але й не друге улюблене місце для українських віп-біженців. Про те, хто з українського бомонду ховається у Відні та як там поживає дніпровський кримінальний авторитет Олександр “Нарік” Петровський зі своїми посіпаками розповіла Українська Правда в новому матеріалі.

На одних і тих самих вулицях, у ресторанах і готелях тут можна зустріти і народних депутатів, і суддів, і бізнесменів.

Високий рівень життя й оптимальна відстань від українських кордонів зробили Відень головним європейським притулком для тих, у кого є гроші й немає бажання жити в Україні,  допоки триває війна.

І таких українців насправді виявилося дуже багато. Після першого матеріалу про “Батальйон Монако” Державне бюро розслідувань розпочало перевірку стосовно обставин перетину кордону всіх героїв розслідування “Української правди”.

Оскільки в матеріалі про Монако не всі персонажі потрапили на відео, при підготовці нового розслідування про “Тероборону Відня” ми публікуємо всіх, кого нам вдалося зафіксувати протягом кількаденного відрядження до столиці Австрії.

Можливо, це допоможе полегшити роботу правоохоронців на цьому стратегічному напрямку.

Судячи з кількості українських “знаменитостей” та їхнього стилю життя за кордоном, тут у них є неабияке забезпечення і на диво розгалужена система штабів по всіх найдорожчих закладах Відня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: