Вуличне освітлення у Дніпрі: встановлюють нове з нуля та модернізують наявне

6 кілометрів прямих ліній, 2 422 нових світильника, 198 опор. З початку цього року у місті Дніпро було оновлено вуличне освітлення на 76 різних місцях.

«Половина з них, а саме 36, розташовані у житломасивах Таромське і Придніпровськ та селищі Краснопілля. По цих локаціях було замінено близько 700 світильників. Натрієві лампи замінено на нові LED-світильники», – коментує Андрій Кравець, начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло».

Цей рівномірний розподіл процесу оновлення вуличного освітлення є одним з доказів лідерства Дніпра в реалізації муніципальної програми «Місто без окраїн». Це місто, де кожен голос чується. В даний час роботи проводяться на вулиці Петрозаводській.

«До нас, на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради, з проханням освітити вулицю Петрозаводську звернулися її мешканці. Під час обстеження локації співробітники КП «Міськсвітло» вирішили встановити тут 10 кронштейнів, 10 світильників і 370 метрів самонесного ізольованого дроту», – говорить Олег Коротушенко, начальник електротехнічного району № 3 КП «Міськсвітло».

Роботи на цій локації планують завершити протягом цього тижня. Модернізація існуючої мережі вуличного освітлення або прокладання нової проводиться у Дніпрі за допомогою високоякісних матеріалів та відповідно до сучасних стандартів енергозбереження. Крім того, таке освітлення дозволяє зменшити навантаження на міські електричні мережі і забезпечує рівномірне освітлення, яке не створює напруги ні для пішоходів, ні для водіїв. Крім того, це робить розділові смуги та дорожні знаки більш помітними для водіїв. Освітлені вулиці є важливою складовою безпеки у місті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: