У Дніпрі служителі церкви незаконно захопили зелену зону

Свавілля під прикриттям патріотизму. У Дніпрі представники храму захопили зелену зону в мікрорайоні Березинка. Територію, якою мали вільно користуватись всі городяни, обнесли величезним парканом. Мова про зовсім не Божі, а мирські справи храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Незаконну огорожу біля нього за ніч розмалювали державними символами. Невже це виправдовує загарбання зеленої зони або ж є наругою над державними символами? Чи гріхів таки побільшало?

«Цей паркан як побачив – це що, зона якась чи що? Ну, тюряга. Куди бідному хрестиянину податися? І тут паркан. Люди ходили. Хтось скорочував, коли на роботу йшов, щоби не дві години оминати. Особисто я не в захваті від цього».

Священство свавіллю не завада. У цьому особисто впевнилися дніпряни, що мешкають по сусідству з храмом — в районі вулиці Калинової. Вірогідно, не по волі божій ті огородили парканом зелену зону.

Ось так тамтешній настоятель — без ряси, але у спортивках — захищав паркан, яким фактично забрали у містян величезний шмат землі. Небогоугодна справа забирати у людей їх зелену зону. Та й мирським законам суперечить..

Олександр Санжара, секретар Дніпровської міськради: «Одна церква, яка має земельний відвід, тобто вони мають акт постійного користування, чомусь вирішила встановити паркан навколо зеленої зони. Вони фактично знаходяться в парку. Їм дали в постійне користування, щоб вони обслуговували цей парк. Але жодний акт постійного користування не дає можливості встановлювати паркани».

Аби запобігти знесенню незаконної огорожі, представники храму навіть розмалювали паркан українською символікою. За ніч. Чим, на думку адвокатів, поповнили свій список правопорушень. Адже використання державних символів регламентує законодавство.

Наталя Самсонова, адвокатка: «Якщо ж будь-яка людина, в тому числі наркоділок, розповсюджує наркотики і на своїх шприцах використовує герб, прапор України, його дії не просто незаконні. Його дії двічі незаконні. По-перше, — розповсюдження наркотиків. По-друге, — незаконне використання української символіки. І цим взагалі прикривається».

Одноголосно правознавці заявляють: українська символіка — не привід закривати очі на самочинство. Паркан не має існувати. А псевдопатріотичні розмальовки не повинні бути перешкодою.

Вадим Кравцов, адвокат: «Цей герб встановлений не державою. Це якась особа намалювала, невідомо хто. Тому він не є державним символом. Але казати про те, що це буде знищення або наруга над державною символікою… ну, я не думаю, що тут буде склад злочину».

За широкими ризами і великим парканом, як бачимо, від мешканців мікрорайону Березинка намагались приховати велику зелену зону.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: