Волонтери «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» привезли гуманітарну допомогу мешканцям Авіаторського

«Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» продовжує підтримувати тих, хто цього найбільше потребує: самотніх, літніх, людей з інвалідністю, багатодітні родини. З початку війни «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» організував  адресну допомогу продуктовими наборами. Сьогодні волонтери фонду приїхали до селища Авіаторське у Дніпрі. Сюди вони привезли продуктові набори. Місцеві вдячні, говорять, що така допомога дуже потрібна і важлива в непростий час.

Про це розповіли на каналі ДніпроTV.

«У мене дружина з інсультом, паралізована, інвалід першої групи. Мене запросили отримати гуманітарну допомогу від «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана». Це суттєва підтримка для нас, бо лише сама пенсія, а витрати великі, зокрема, на памперси, ліки. Аби щось придбати потрібно витрачати час, а за дружиною я один доглядаю. Ця допомога для нас вкрай важлива. Я не побоюся від усього нашого містечка сказати: «Дуже дякуємо за те, що в такий скрутний час про нас не забувають», – розповідає житель містечка Олександр Бабенко.

Мешканці Авіаторського добре знайомі  з «Благодійним фондом «Геннадія Гуфмана»: відчули його турботу ще під час пандемії COVID-19. Тоді Центр соціальної відповідальності загалом допоміг понад 30 тисячам самотніх людей по всій Дніпропетровщині.

Мешканка Авіаторського Людмила Федорівна згадує початок війни, коли ракети вдарили по аеропорту Дніпра: «Зараз забагато стресів для людей, особливо для дітей. Всі у нас відчувають, що дійсно йде війна. Перші ракети 24 лютого вдарили по аеродрому, це зовсім близько від нас. Шибки повилітали у багатьох, всі з квартир повиходили на вулицю, звичайно, люди злякались. Всі у напрузі. Хочу висловити велику подяку Геннадію Гуфману, який приділяє нам увагу і надає впевненість у тому, що нас не залишать наодинці зі своїми думками, зі своїми трагедіями. Не забувають нас, приділяють увагу, йдуть назустріч, завжди допомагають, відгукуються».

За словами волонтерки Ірини Хижняк, «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» працює три роки і системно надає адресну підтримку найбільш незахищеним: це самотні люди, пенсіонери, люди з інвалідністю, матері-одиначки, багатодітні родини. Від початку війни фонд надав підтримку понад 50 тисячам жителів Дніпропетровської області.

Також з лютого цього року за підтримки «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» в Дніпрі та низці об’єднаних громад області у створених центрах для вимушених переселенців прихисток та все необхідне для життя надано 5 тисячам сімей з Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської, Запорізької областей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: