Влада розширила категорію держслужбовців, хто може виїхати за кордон

Уряд розширив категорії жінок та чоловіків серед держслужбовців, які можуть виїхати за кордон до своїх дітей: тепер це можуть бути і опікуни, піклувальники та прийомні батьки.

Ці правила стосуються перетину держкордону з метою супроводження дітей або їхнього відвідування за межами нашої країни.

Про нововведення проінформувала Держприкордонслужба в Telegram. Зміни до Правил перетину державного кордону громадянами України були внесені на засіданні Кабміну 10 лютого.

У ДПСУ пояснили: жінка-держслужбовиця, яка є усиновлювачем, опікуном, піклувальником, одним із прийомних батьків або одним із батьків-вихователів, що виховує дитину/дітей до 18 років, може виїхати за кордон для відвідування дитини або її супроводу.

На кордоні для цього необхідно пред’явити закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини, документи, що підтверджують перебування дитини за кордоном.

Чоловіки-держслужбовці додатково повинні мати документи, що підтверджують статус одинокого батька, виховання й утримання дитини батьком самостійно.

Судово-юридична газета” з посиланням на представника Кабміну в парламенті Тараса Мельничука пояснила, що вищезгадані зміни стосуються осіб, передбачених пунктом 2-14 Правил.

Це широкий перелік працівників державних органів, серед яких: народні депутати та депутати місцевих рад, судді, прокурори, члени Кабінету міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади, апарату Верховної Ради, Офісу президента й інших допоміжних органів і служб, утворених президентом України, голова та члени Національної ради з телебачення та радіомовлення і так далі.

За матеріалами OBOZREVATEL

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: