Де у Дніпрі немає світла станом на 14:00

Станом на 14:00 у Дніпрі без змін.
Приватна енергетична компанія ЦЕК повідомила про СКАСУВАННЯ ГРАФІКА стабілізаційних погодинних відключень до розпорядження НЕК Укренерго.

Отже, абоненти ЦЕК на цей час мають можливість стабільно отримувати живлення.

У приватній енергетичній компанії ДТЕК на цей час діють стабілізаційні відключення. Ліміти споживання електроенергії, що надав НЕК Укренерго на сьогодні Дніпропетровській області не дозволяють підприємству відмовитись від погодинних відключень.

З графіками вимкнень світла абоненти ДТЕК можуть познайомитися за цим посилання: https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns

Енергетики попереджають, що ситуація в енергосистемі країни все ще складна. Зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак.

Велике прохання до дніпрян відповідально ставитися до споживання електроенергії — після відключень вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити використання електрики.

Оприлюднений раніше графік проведення вимірів фактичного споживання електроенергії і безперебійного постачання електроенергії однієї протягом доби, наразі скасовано. Про новий розклад проведення вимірів та необхідного для цього зняття обмежень споживання буде поінформовано додатково. Повідомили НЕК Укренерго.

Станом на 14:00 у Дніпрі лікарні міста та соціальні об’єкти забезпечені теплом та водою. У разі необхідності вони можуть перейти на живлення від генераторів.

На цей час у роботі  всі підвищувальні насосні станції (ПНС).

Станом на 14:00 працюють всі об’єкти  КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.

У КП «Теплоенерго» було знеструмлення будинкових котелень по вул. Я. Самарського, Ш. Алейхема, пр. Д. Яворницького. На цей час всі об’єкти підприємства у роботі.

Будинкова котельня по вул. Береговій, яка опалює 4 будинки працює на генераторі. Працівники районної електромережі шукають причину відстутності фази.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» відпрацьовують 17 заявок містян щодо ліквідації засмічень на мережах водовідведення та 6 звернень про пошкодження мереж водопостачання.

Зокрема, комунальники продовжуютьть ремонтні роботи з ліквідації аварії на водоводі і по вул. Яна Гуса, 36. Без водопостачання будинки № 1-50 по цій вулиці. Там йде заміна близько 150 метрів старих металевих труб на нові поліетиленові.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб.

Комунальники докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше завершити всі роботи по вул. Яна Гуса і відновити стабільне водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: