«Влада провалила тест на коронакризу»: Максим Курячий про лякаючий бюджет країни на наступний рік

Бюджет країни – не справа весільного фотографа. Або чому українці можуть залишитися без субсидій, пенсій та будь якого соціального захисту.

Тому що у владі країни немає професіоналів, — каже Максим Курячий, голова передвиборчого штабу політичної партії «Європейська солідарність» в Дніпропетровські області.

Він просто шокований заявою прем’єр-міністра України про те, що згодом в державі не буде грошей, щоб виплачувати пенсії:

Мене лякають слова прем’єра, що через 10 років у державі не буде грошей , щоб виплачувати пенсії. Мене це просто обурює! – сказав Максим Курячий в ефірі одного з дніпровських телеканалів. — Якщо ви не можете цього забезпечити , навіщо ви тоді потрібні? Якомога скоріше встаньте перед людьми, вибачтеся і йдіть геть! І нехай прийдуть ті люди, які зможуть забезпечити і розвиток територій, і соціальний захист і багато чого, — заявив він.

Крім того, Максим Курячий дуже занепокоєний тим бюджетним процесом, який розпочався в Україні:

Я не бачу там професіоналізм. Ну не може весільний фотограф, при всій моїй повазі до всіх професій, займатися плануванням державної скарбниці на наступний рік. І вирішувати питання, як фінансувати цілі галузі народного господарства, особливо такі вкрай чутливі сфери, як соціальний захист , охорона здоров’я, освіта і таке інше, — каже він.

Той документ, який був затверджений в парламенті в першому читанні я не можу назвати проектом бюджету. Це просто набір букв і якихось цифр. Я не бачу там жодної логіки, і мене це засмучує і лякає. Мене засмучує, що зменшують розмір субсидій для людей. Більш того, мене засмучує той факт, що зменшують кількість людей, яка отримує ці копійки! Це говорить про одне — влада не розуміє пріоритету соціальної політики в державі. Те, як вони провалили тест на боротьбу з коронокризою, так вони провалюють тест на вирішення соціальних проблем людей, — переконаний Максим Курячий.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на наши странички в социальных сетях Instagram Facebook Telegram Google News

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!logo-bottom
© 2020, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: