Є достатня кількість силових підрозділів, які гарантують безпеку як у Дніпрі, так і в області, – Богоніс

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Володимир Богоніс в інтерв’ю “Дніпру Оперативному” розповів про те, чи захищені Дніпро та область на даний момент та як співпрацює місцева влада та поліція.

Чи є Дніпро захищеним містом?

– Дніпро був захищений і 24 лютого 2022 року. Зараз місто ще більш захищене, тому що є три лінії оборони. Є достатня кількість силових підрозділів, які гарантують безпеку як у Дніпрі, так і в області. Можемо констатувати, що Дніпро є захищеним на сьогоднішній день.

Чи є конструктивний діалог між Головним управлінням Нацполіції у Дніпропетровській області та міською владою Дніпра?

– Дійсно, є співпраця в сфері різних комунальних питань, в сфері безпеки. Комунальні служби забезпечують засобами захисту ,генератори виділяють, світло підводять. Тому за час військової агресії у нас з міською владою не було жодного випадку, коли б не було порозуміння.

Як Ситуаційний центр Дніпра допомагає виявляти злочини та запобігати їм?

– За допомогою Ситуаційного центру ми робимо певний аналіз вуличної злочинності. По-друге, вчинені злочини завдяки центру розкриваються. Виявляємо автомобілі, на яких рухались злочинці, виявляємо їх самих, навіть коли вони маскуються. Недооцінити важливість Ситуаційного центру досить важко. Нас, в першу чергу, цікавить «Безпечне місто» і ті відеоматеріали, які вони знімають. Я не буду розкривати всіх можливостей наявної аналітики, але вона використовується, в першу чергу, в кримінальному аналізі.

Як міська влада Дніпра допомагає поліції?

Допомога від міста лишилася на тому ж рівні, що була до широкомасштабного вторгнення росії. Минулого року були придбані автомобілі. Зараз також виділені кошти на придбання автомобілів. Матеріально-технічна база поліції за допомогою міста поповнюється. Це – субвенція з міського бюджету. Допомога з міського бюджету – це акт доброї волі. Ми розуміємо, що головне зараз – військові потреби, але місто знаходить можливість робити закупівлі і для поліції: авто, паливно-мастильні матеріали, оргтехніка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: