Військовий розповів про особливу роль вантажівок на фронті

В Дніпрі триває масштабний збір на закупівлю вантажівок для наших військових. Про особливу роль, яку виконують вантажівки в українській армії розповів в ефірі телеканалу ДніпроTV заступник командувача Української добровольчої армії Роман Таненко.

Від якості і кількості подібної техніки напряму залежить як мобільність війська, так і життя та здоров’я наших хлопців.

Перевезення особового складу, перевезення БК. Якщо говоримо про броньовані машини — то це ще й участь у операціях, в тому числі і наступальних. Тому це безцінна річ на війні зараз, — розповідає пан Роман.

Наразі триває збір коштів на вантажівки для захисників України.  Саме на них сьогодні є найбільший запит від представників Збройних Сил України. Тому БФ «Фонд оборони країни» разом з головою теріторіальної оборони Дніпра Генадієм Корбаном оголосили збір коштів на 500 військових вантажівок, повідомляє портал 49000.com.ua.

Для цього дуже потрібна допомога українців. Ми з вами вже збирали і на пікапи, і на безпілотники. Зараз ми маємо придбати вантажівки! Це надзвичайно посилить армію, дозволить забезпечити безперебійну логістику у підвозі боєкомплекту, тисяч літрів води та сотень тон їжі щодня. Вантажівки зроблять армію ще мобільнішою та здатною забезпечити себе всім необхідним швидко. Приєднуйтесь! Наша мета — зібрати швидко 100 мільйонів гривень, щоб забезпечити швидке виконання великого контракту!

Реквізити

Одержувач: БО «БФ «ФОНД ОБОРОНИ КРАЇНИ»

IBAN: UA603220010000026002290000620

Банк: АТ «Універсал Банк» Україна, Київ, вул. Автозаводська, 54/19

Також за посиланням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: