Вірменська громада Дніпра разом з вірменами Греції зібрали гуманітарну допомогу для переселенців

Від початку бойових днів вірмени Дніпра допомагають продуктами та ліками центральному штабу волонтерів та іншим волонтерським організаціям міста. Сьогодні вони разом з вірменами Греції зібрали 10 тонн гуманітарки для центру допомоги жінкам та дітям у Дніпрі. Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

«Те люди, которые погибают, это ужасно. Мы хотим помогать и быть полезными, в вашем деле мы тоже хотим участвовать».

Вірменська громада Дніпра, разом з вірменами Греції, спільними зусиллями зібрали чергову фуру з гуманітаркою для центру допомоги жінкам та дітям, що виїхали з міст, де зараз ведуться бойові дії. Від початку війни в центрі отримали допомогу більше як 18 тисяч переселенців.

Анна Браткова, координаторка центру гуманітарної допомоги жінкам та дітям-переселенцям: «Сьогодні привезли продукти харчування – це найбільш затребувана позиція в нашому списку потреб. Тому що, по-перше, швидко отримати те, що задовольнить потреби людини хоча б на декілька днів – це важливо. Люди не будуть шукати де це купити, не всі мають можливість це купити».

«Они поздравляют нас с наступающей пасхой, они желают мира и добра Украине».

Окрім гуманітарної допомоги, діти з Греції для наших малят передали малюнки та листівки. На них вони зобразили сонце та синє, чисте, мирне небо, якого бажають всім українцям. А також на грецькій та українській мовах написали слова підтримки нашому народу.

Кнарік Закарян, директорка вірменського культурного центру та недільної школи Вардуі: «Детская сила – это очень мощная сила. Мне так кажется, что когда есть поддержка детей, значит однозначно – за нами будет победа».

З перших днів війни вірмени Дніпра пліч-о-пліч разом з волонтерами збирають гуманітарку та допомагають переселенцям з ночівлею у своєму центрі. Цього разу вони, разом з вірменами Греції, зібрали допомогу на більше ніж один мільйон гривень. Ця вантажівка з гумантіаркою – не остання від вірменської громади.

Давид Аракелян, голова штабу вірменської громади міста Дніпро: «Груз около 10 тонн, который здесь находится, который привезли в этот штаб, и мы сейчас выгружаем. И надеюсь, народу Украины это будет очередная поддержка для того, чтобы мы держалися вместе. И ребята, что здесь работают, конечно, они делают героическую работу. Мы хотим хоть каким-то образом быть полезными для их работы».

В цей дійсно важкий для України період, підтримка інших країн потрібна, як ніколи.

Тер Амазасп, протоієрей, настоятель храму Вірменської Апостольскої церкви ім. Григора Лусаворича: «Сегодня вот такой момент, который судьбоносный для Украины и украинского народа. И Бог нас всех собрал, чтобы каждый, сколько может, мог помочь, помогает Украине и украинскому народу. Да благословит вас Господь».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: