«Винищувачі зла»: у Дніпрі представили марку до Дня Повітряних сил ЗСУ

Укрпошта представила поштову марку з символом літаків F-16. Новий випуск присвячено бойовим літакам-винищувачам, які вкрай потрібні нашим Збройним силам у боротьбі з ворогом. Укрпошта, як один з каналів комунікацій нашої країни зі світом, своєю мовою акцентує увагу на ключових питаннях нашого сьогодення. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

«До Дня Повітряних сил України Укрпошта запустила нову марку. Вони кажуть, що вже збилися з рахунку, скільки саме з початку повномасштабного вторгнення ввели в обіг марок. На жаль, футболка у мене невідповідна, але марки з новими F16, які дуже бажані для нашої армії, я вже маю».

Анатолій — колекціонер. Чоловік стоїть в черзі за новими марками «Винищувачі зла», які присвячені бойовим літакам F-16. Від початку повномасштабної війни не пропускає жодної введеної в обіг марки. Купує та підтримує Збройні сили України.

Анатолій, купує марки: «Як і завжди, добре. Все це йде на емоційному рівні, на патріотичному, і підтримка Збройних сил. Десь грошма, десь — просто відношенням до цих подій».

Сергій — філателіст. Ще до великої війни займався колекціонуванням. Не виключення — й військова тематика. Купує не тільки для колекції, а й для благодійного внеску. Дизайн чоловіку подобається.

Сергій, купує марки: «Цікаво, дуже цікавий підхід. Художньо так продумано… дуже цікаво».

Ілюстрацією марки займався Максим Паленко. На ній символічно продовжено військову тематику.

Сергій Єрмоленко, директор з розвитку мережі Дніпровського регіону АТ «Укрпошта»: «Руки нашого військового натирають символ російської імперії —кремля — на тертці, де отворами є винищувачі F16. Ви всі бачите їх. Хочу сказати одне, що ця сила, на яку ми очікуємо і ЗСУ очікують, вона наодинці наблизить нашу перемогу і захистить наше небо».

У Дніпропетровській ОВА кажуть, спецпогашення марки — символічний момент.

Сергій Лисак, голова Дніпропетровської ОВА: «Ми знаходимося на нашому Дніпропетровському поштамті, погасили марку під назвою «Винищувачі F16». Це дуже символічно напередодні дня наших повітряних сил. Хотілося б привітати їх, а в їхній особі привітати всі ЗСУ та подякувати за той безпосередній внесок, який вони вносять у нашу незалежність та боротьбу заради нашої перемоги. Дякую всім і Слава України».

В Укрпошті кажуть, це не остання така марка. Попереду ще цікаві варіанти, бо ситуація в країні розвивається стрімко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: