Викликали сумніви: на Тернопільщині за тиждень відмінили 7 тендерів на 150 мільйонів

На Тернопільшині за минулий тиждень сільські, селищні, міські ради, а також районні та обласна військові адміністрації  проводили 77 відкритих торгів з особливостями, закупівель без використання електронної системи, а також запити ціни і пропозиції. За скерованими співробітниками управління стратегічних розслідувань листами, органами державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області відмінено 7 тендерних закупівель на загальну суму 145 млн 572 тис. 966, 41 грн. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Тернопільську ОВА.

Також було скеровано 8 листів для перегляду доцільності проведення публічних закупівель чи приведення документації до належних вимог відповідно до чинного законодавства України, на загальну суму 327 млн. 88 тис. 618, 56 грн.

За результатами перевірки співробітниками УСР в Тернопільські області тендерних закупівель, внесено відомості до ЄРДР та розпочато 4 кримінальних проваджень за фактом привласнення чи розтрати бюджетних коштів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Полтаві скасовано ризиковий тендер на 32 мільйони на будівництво укриття для школи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: