Відключень світла 15 лютого у Дніпрі не буде

На сьогодні, 15 лютого «Укренерго» не надавав обмежень споживання електроенергії для Дніпропетровської області.

Це означає, що сьогодні у Дніпрі приватні енергетичні компанії також не будуть відключати світло.

Але тільки якщо не буде перевантажень. У разі надмірного споживання можливі обмеження електропостачання в окремих районах.

Ще раз нагадуємо про відповідальне ставлення до споживання електроенергії — після відключень вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити використання електрики.

Станом на 06:00 у Дніпрі лікарні та соціальні об’єкти забезпечені теплом та водою.

Напередодні, у КП «Теплоенерго» фіксувалися короткотермінові знеструмлення будинкових котелень (до 30 хвилин). Районні, квартальні котельні та тепло-розподільних пунктів (ТРП) були в роботі

Котельні та тепло-розподільчі пункти КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро» протягом минулої доби працювали без відключень.

Станом на 06:00 сьогоднішнього дня у місті працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.

На цей час працюють всі підвищувальних насосних станціях(ПНС).

Щодо робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» за минулу добу очистили 24 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також працювали на аваріях на мережах водопостачання.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» також  будуть працювати на ліквідації засмічень на мережах водовідведення та виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: