В Україні почалися «чистки» на держпідприємствах: звільнять десятки керівників

В Україні втратять свої посади 47 керівників державних підприємств. Звільнення вже розпочалися і відбуватимуться поступово.

Зокрема, вже звільнено керівництво семи держпідприємств. Про це заявив заступник голови Фонду державного майна України (ФДМУ) Дмитро Клименков.

Звільнення ще 40 голів коскомпаній уже ініційовано. Однак для завершення процесу потрібне узгодження місцевих військових адміністрацій.

Рішення провести очищення серед голів держпідприємств було ухвалено після проведення фінансово-економічного аналізу. Висновки робилися з урахуванням стану підприємств.

«Проаналізували стан підприємств, чи виплачують людям зарплати, чи приносять доходи до бюджету», – розповів Клименков. За його словами, збитки зафіксовано у більшості держкомпаній.

Тому ФДМУ ухвалив рішення розпочати очищення від несумлінних менеджерів. Фонд уже підшукує кандидатів на місце звільнених керівників.

Для них уже розробили KPI, щоб управлінці могли забезпечити майбутню приватизацію держпідприємств за вигідною для держави ціною. Загалом в управлінні ФДМУ перебуває 2400 компаній.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: