В Україні збираються мобілізувати вагітних жінок: росіяни поширили новий фейк

Росіяни поширили у соціальних мережах новий фейк. Вони звернули увагу на створення в Україні нової жіночої військової форми, яка підходила б і вагітним військовослужбовицям, та використали цю інформацію у власних інтересах. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний«, посилаючись на Telegram-канал «СТОП ФЕЙК ДНІПРО«.

Посилаючись на новини про створення нової військової форми для жінок в Україні, у проросійських Telegram-каналах вирішили поширити фейк щодо мобілізації вагітних жінок.

Українські волонтери дійсно працюють над створенням форми, яка була б зручною і для вагітних військовослужбовиць, проте інформація про нібито мобілізацію таких жінок є вигаданою.

Наразі мобілізація жінок в Україні виключно добровільна. За даними заступниці міністра оборони Ганни Маляр, у ЗСУ служать 42 тисячі жінок (близько 60 тисяч разом з цивільними працівницями), з яких 5 тисяч перебувають на передовій.

Також варто зазначити, що якщо жінка вагітніє під час служби, то за 70 днів до пологів вона йде у декретну відпустку. Вагітність є підставою для звільнення зі служби за власним бажанням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: