В Україні почався прийом анкет до резерву держслужбовців для роботи в деокупованому Криму: деталі

В Україні влада розпочала прийом анкет до резерву держслужбовців для роботи на державних посадах у Криму та Севастополі, а також на інших окупованих країною-терористом РФ територіях після їхньої деокупації. Проєкт є експериментальним.

Про це 3 липня повідомила пресслужба представництва президента України в АРК. «Експериментальний проєкт щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України розпочався – тепер на сайті Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) можна заповнити анкету, щоб долучитися до резерву відновлення», – йдеться в заяві.

Тим, хто хоче долучитися до резерву, потрібно перейти та оформити заявку за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua/. В анкеті необхідно зазначити регіони, в яких ви хотіли б працювати (це може бути Автономна Республіка Крим та місто Севастополь).

Як зазначається, експериментальний проєкт започатковано постановою Кабінету міністрів, аби допомогти держорганам на деокупованих територіях залучити до своїх команд вмотивованих і професійних працівників. Координатори проєкту – Мінреінтеграції та НАДС (Національне агентство України з питань державної служби). «Представництво було активно долучене до підготовки відповідного рішення уряду та активно сприятиме його реалізації», – йдеться в повідомленні.

Зарахування до резерву здійснюється на добровільній основі з дотриманням принципів забезпечення рівного доступу, політичної неупередженості, законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості та доброчесності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: