В розкраданні гуманітарки підозрюють голову Запорізької ОДА, на якого Корбан звертав увагу ще навесні

Голову Запорізької ОДА Олександра Старуха та його помічницю, Злату Некрасову підозрюють в масштабному розкраданні гуманітарної допомоги. Про це повідомляє Євген Шевченко на своїй сторінці в Facebook.

30 серпня Старуху та Некрасовій вручили підозру у розкраданні гуманітарної допомоги у кількості 22 морських контейнерів, 389 залізничних вагонів та 220 вантажних автомобілів. Це практично вся гуманітарна допомога, яка надходила до Запорізької області. Старух був призначений головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком. Вже 25 березня Старух та Некрасова отримали від президента Зеленського орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та орден Княгині Ольги ІІІ ступеня відповідно.

Тоді ж, в березні голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан стосовно цих осіб попереджав про наступне:

У березні, на початку війни я просив деяких чиновників ОП прибрати виродків. На що я отримав відповідь, що хочу захопити область, 80% якої вони здали ворогові до цього часу, — сказав Геннадій Корбан.

Також він пізніше додав:

Проблема в тому, що навіть після таких підозр ці двоє залишаються на своєму місці. За півроку війни вони палець об палець не вдарили, щоби зміцнити оборону Запорізької обл, замість них оборонні фортифікації будував Дніпро.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: